Strona główna
Aktualnościbelka
KONFERENCJA PODCZAS TARGÓW TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ 2018
23.03.2018 | Piątek

 

Szanowni  Państwo

 

   Instytut Maszyn Roboczych i Pojazdów Samochodowych Politechniki Poznańskiej, Międzynarodowe Targi Poznańskiej oraz Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej zapraszają serdecznie do udziału w konferencji pt. Badania Techniczne w Stacjach Kontroli Pojazdów, która tradycyjnie odbędzie się podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniu 07 kwietnia (sobota) 2018 r.

   Program konferencji obejmuje kwestie dotyczące przepisów o badaniu pojazdów (zmiany w warunkach technicznych, Cepik 2.0, ADR 2017-2019) oraz informacje o  bezpieczeństwie biernym pojazdów i porównywalności wyników badań uzyskanych w różnych SKP. W programie konferencji przewidziano także również przedstawienie najnowszych urządzeń dla SKP oraz czas na zwiedzanie wystaw targowych.

 

PROGRAM: https://drive.google.com/file/d/1ftPuzyHbRcN5ZSMDOb2vqwNF9X5Gr_S1/view?usp=sharing

 

PLAKAT: https://drive.google.com/file/d/114b__TWhGJD13V_VKZbv3vhh5aTNTd4w/view?usp=sharing

 

Zapraszamy w szczególności diagnostów samochodowych, kandydatów na diagnostów, pracowników Wydziałów Komunikacji oraz wszystkich miłośników motoryzacji.

 

Zgłoszenie udziału w konferencji jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem strony http://ttm.mtp.pl/pl/badania_techniczne_w_stacjach_kontroli_pojazdow-konferencja/ 

 

Z poważaniem,

Zespół Organizatorów

 

do_gorydo góry
© Wydział Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej