Strona główna
Aktualnościbelka
II Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Pratyczna w Mińsku
25.05.2018 | Piątek

 

   W dniach 17-18 maja 2018 r. w Mińsku (Białoruś)  odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Praktyczna Zadania wyceny w warunkach innowacyjnego rozwoju organizowana przez Stowarzyszenie Organizacji Rzeczoznawców Majątkowych na Białorusi wspólnie z Państwowym Komitetem ds. Własności Republiki Białoruś i Białoruskim Narodowym Uniwersytetem Technicznym  w Mińsku.

   Uczestniczyli w niej przedstawiciele wielu krajów m.in. Rosji, Litwy, Łotwy, Kazachstanu, Ukrainy, Mołdawii,  Gruzji, Turcji oraz  z Polski.

  Do udziału w tej konferencji jako oficjalnego reprezentanta Politechniki Poznańskiej organizator zaprosił dr inż. Wojciecha Ratajczaka z Wydziału Maszyn Roboczych i Transportu, który wygłosił referat nt. Problemy wyceny maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością.

 

 

   Grupa z Polski reprezentująca: Politechnikę Poznańską, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

 

 

 

 

 

do_gorydo góry
© Wydział Maszyn Roboczych i Transportu Politechniki Poznańskiej